Instant Youth

Objavte vysoko účinný krém proti vráskam s okamžitým účinkom proti viditeľným známkam starnutia, ktorý vám zaistí zreteľne mladší vzhľad počas niekoľkých minút. Je to dočasný botox, ktorý vás omladí na počkanie. Vďaka tomuto vysoko účinnému mikrokrému s obsahom rýchlo pôsobiacich látok budete vyzerať mladšie za niekoľko minút.

Instant Youth rýchlo a efektívne zmierňuje viditeľné známky starnutia, pomáha redukovať výskyt vrások, vačkov pod očami a to všetko iba za dve minúty.

Koža je tvorená kolagénom, ktorý jej dodáva pevný, silný a zdravý vzhľad. Avšak s tým, ako starneme, telo produkuje stále menej a menej kolagénu, čo spôsobí, že pokožka stratí svoj „napnutý“ vzhľad a vyzerá zvädnutá a ochabnutá. Aby sme jej navrátili mladiství vzhľad, musíme jej dodať dostatočné množstvo kolagénu, ktorý túto stratu vykompenzuje. Použitím prípravku, ako je Instant Youth, zaistíte, že vaša pokožka bude mať dostatok kolagénu, a zabránite tým jej ochabnutiu.

Účinky Instant Youth

Použitie

Tenkú vrstvu krému vklepkávajte na pokožku (okolie očí, čelo, ústne vrásky, ovisnutá pokožka líc). Výsledok uvidíte okamžite po dvoch minútach. Počas týchto dvoch minút pôsobenia ostaňte bez mimiky na tvári.

Môže sa nanášať pred líčením/po líčení. Závisí od toho, akú pokožku máte. Ak je pokožka suchá, aplikujte najprv klasický krém, ktorý používate, potom naneste tenkú vrstvu Instant Youth, počkajte dve minúty a pokračujte makeupom.

Efekt dočasného botoxu trvá cca 8 hodín a potom pomaly ustupuje.

OBJEDNÁVKA

Povedali o nás

Platba je chránená platobnou bránou GoPay.cz