Prevail Europa Joe

Absolútna novinka – vyrobená v EÚ, lahodná chuť, fantastické výsledky asi tak by sa dala opísať táto revolučná novinka na trhu. Kávička na dobitie energie a vďaka kvalitnému zloženiu ma efekt potláčania chuti na sladké a potláčania chuti do jedla

Začínate svoj deň kávou? Tak to robí väčšina z nás. Čo keby zistíte, že ranná šálka kávy vám môže priniesť viac benefitov ako len energiu? Že vďaka nej môžete lepšie naštartovať váš metabolizmus, Ako? Jednoducho – vymeňte svoju kávu za tú našu.

Účinky kávičky Europa Joe:

Jedna porcia obsahuje 100 mg kofeínu.

Balenie obsahuje 24 jednotlivo balených porcií kávy. Denná dávka je jedna porcia kávy (jedna samostatne balená porcia kávy v sáčku).

Kedy je najlepšie nápoj používať ?

Ideálne je kávičku používať ráno v kombinácií s ketocreamerom pre lepši efekt

Celé balenie kávičky obsahuje 24 jednotlivo zabalených porcií v sáčkoch. Obsah jedného sáčka vysypte do hrnčeka a zalejte horúcou ( nie vriacou ) vodou a zamiešajte. Ak sa vám dá kávičku môžete piť ráno na lačno alebo po raňajkách. Najneskôr kávičku treba vypiť do 15tej hodiny.

Zloženie

  • Potlačenie chuti do jedla. Kofeín môže na krátky čas znížiť chuť do jedla a tak pomáha pri chudnutí.
  • Spaľovanie kalórií. Kofeín môže stimulovať termogenézu – jeden zo spôsobov, ktorým telo vytvára teplo a energiu z trávenia potravy. Tá má za následok chudnutie.

 

Viacero štúdií zameraných na kofeín a chudnutie, a stratu hmotnosti potvrdilo, že lieky s obsahom kofeínu môžu prispieť k zníženiu hmotnosti. Je však potrebné si uvedomiť, že chudnutie je komplexný proces, na ktorý vplýva viacero faktorov okrem kofeínu.

Je silná podpora látkovej premeny makronutrientov (cukry, tuky, bielkoviny) a prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Chróm má priaznivý vplyv v boji s nadváhou, pomáha redukovať telesnú hmotnosť a podporuje metabolizmus glukózy.

 

Taktiež prispieva k regulácii a stabilizácii hladiny krvného cukru, čím priaznivo ovplyvňuje krvný tlak. Chróm je životne dôležitý stopový prvok, hrajúci úlohu pri metabolizme cukrov.

 

Nedostatok chrómu v organizme môže komplikovať náležité využitie stravou prijatých cukrov. Jedným z prejavov jeho nedostatku je obrovská chuť na sladké. Dostatočný príjem chrómu teda môže byť cestou k dobrému fyzickému pocitu i štíhlej línii.

100% modrá spirulina prášok pochádza z prirodzene modrej riasy- spiruliny (Phycocyanin). Modrá spirulina je bohatá na proteíny, vitamíny, minerály, karotenoidy a antioxidanty, ktoré chránia naše bunky.

zlepšuje efektivitu cvičenia, urýchlenie regeneráciu a zvyšuje fyzickú výkonnosť. Tyrozín má tiež unikátnu schopnosť predchádzať pretrénovaniu, prispieva k zrýchleniu spaľovania tukov a redukcii váhy. Je prekurzorom pre tvorbu adrenalínu.

 

Táto prospešná látka sa prejavuje aj v činnosti tráviacej sústavy, keďže v jej dôsledku máme menšiu chuť do jedla (znížený apetít). Účinky tyrozínu sa podpisujú aj na lepšom metabolizme tukov či zamedzeniu výskytu katabolizmu, čo sa v konečnom dôsledku prejaví na štíhlej postave.

Dávkovanie

½ sáčku

½ sáčku

½ sáčku

½ sáčku

½ sáčku

½ sáčku

VOĽNO

Dodatočné informácie na produkte

OBJEDNÁVKA

Povedali o nás

Platba je chránená platobnou bránou GoPay.cz