Prevail Europa Cocoa

Horúca čokoláda na podporu chudnutia? STOP prejedaniu! Príjemné naladenie na celý deň a ešte aj výborne chutí? Keď to čítaš ani neveríš. Naša čokoládka je tak výborne namiešaná, že okrem výnimočnej chuti, vďaka belgickej čokoláde ma aj silný účinok na naše telo a podporuje naše chudnutie.

Balenie obsahuje 24 jednotlivo balených porcií kakaa.

Denná dávka je jedna porcia horúcej čokolády (jedna samostatne balená porcia horúcej čokolády v sáčku). Horúca čokoláda sa pije 6 krát do týždňa a jeden deň máme pauzu

Účinky horúcej čokolády:

Kedy je najlepšie nápoj používať?

Ideálne je horúcu čokoládu piť  ráno v kombinácií s ketocreamerom pre lepši efekt. Tiež si môžete našu čokoládku vychutnať aj v poobedných hodinách. Kakao sa dá perfektne využiť aj na raňajky, kedy si ho môžete vmiešať aj do jogurtu alebo vločiek, keď máte chuť na sladké.

Zloženie jednej porcie:

L-Tyrozín

zlepšuje efektivitu cvičenia, urýchlenie regeneráciu a zvyšuje fyzickú výkonnosť. Tyrozín má tiež unikátnu schopnosť predchádzať pretrénovaniu, prispieva k zrýchleniu spaľovania tukov a redukcii váhy. Je prekurzorom pre tvorbu adrenalínu.

Táto prospešná látka sa prejavuje aj v činnosti tráviacej sústavy, keďže v jej dôsledku máme menšiu chuť do jedla (znížený apetít). Účinky tyrozínu sa podpisujú aj na lepšom metabolizme tukov či zamedzeniu výskytu katabolizmu, čo sa v konečnom dôsledku prejaví na štíhlej postave.

Chróm

je silná podpora látkovej premeny makronutrientov (cukry, tuky, bielkoviny) a prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Chróm má priaznivý vplyv v boji s nadváhou, pomáha redukovať telesnú hmotnosť a podporuje metabolizmus glukózy. Taktiež prispieva k regulácii a stabilizácii hladiny krvného cukru, čím priaznivo ovplyvňuje krvný tlak. Chróm je životne dôležitý stopový prvok, hrajúci úlohu pri metabolizme cukrov. Nedostatok chrómu v organizme môže komplikovať náležité využitie stravou prijatých cukrov. Jedným z prejavov jeho nedostatku je obrovská chuť na sladké. Dostatočný príjem chrómu teda môže byť cestou k dobrému fyzickému pocitu i štíhlej línii.

Pre koho je naša čokoládka určená?

Pre každého, kto má problém s prejedením alebo nutkaním stále niečo jesť, neodolateľná chuť na sladké a chcú sa zbaviť prebytočných kilogramov.

Dávkovanie

½ sáčku

1 sáčok

1 sáčok

½ sáčku

1 sáčok

1 sáčok

VOĽNO

Dodatočné informácie na produkte

OBJEDNÁVKA

Povedali o nás

Platba je chránená platobnou bránou GoPay.cz