Prevail Breakthrough AM

Prevail Breakthrough je jednoduchá dvanásťdňová očista.  Pomáha pri trávení a detoxikácii tela, reguluje hmotnosť. Pomáha s chudnutím, je zdrojom antioxidantov a probiotík.

Obsahuje dve formuly AM a PM formula, ktoré sú určené pre ranné a večerné použitie.

Benefity

Použitie: AM formulu ráno nasypte do vody, kávy alebo do čaju (je bez chuti a vôni).
PM formula po večeri nasypte do teplej vody a vypite.

Kúra je na 12 dní. Kúru môžete opakovať každých 90 dní.

Obsahuje

Ranná formula AM

obsahuje Bacillus coagulans. Pomáha udržať hladinu cholesterolu v optimálnej hodnote a pomáha pri intolerancii laktózy. Bacillus coagulans patrí medzi prospešné baktérie, tzv. probiotiká, ktoré priaznivo vplývajú na zdravie človeka. Produkuje kyselinu mliečnu v črevách a tiež antibakteriálnu látku coagulin. Je to baktéria inhibujúca rast patogénnych mikroorganizmov v zažívacom trakte, čo prispieva k liečbe hnačky a zápchy.

Večerná formula PM

je nutrične vyvážený nápoj navrhnutý tak, aby podporoval detoxikáciu. Táto formula pomáha telu udržiavať prirodzenú absorpciu živín a podporuje zdravý metabolizmus

čierne ríbezle, moruše, acerola, jablko, špargľa, banán, brokolica, čučoriedky, kantalup, mrkva, zeler, čerešne, kiwi, kumquat, citrón, liči, mango, pomaranč, mučenka, papája, hrach, pomelo, broskyňa, ananás, slivka, granátové jablko, dyňa, maliny, cvikla, hrozno, grapefruit, špenát, kukurica, cukrová trstina, mandarinky, paradajky, voskovník

je nutrične vyvážený nápoj navrhnutý tak, aby podporoval detoxikáciu. Táto formula pomáha telu udržiavať prirodzenú absorpciu živín a podporuje zdravý metabolizmus.

Zloženie

vysoký obsah vitamínu C, posilňuje imunitný systém

silný antioxidant, ochrana proti voľným radikálom

podporuje trávenie, chráni pečeň, má antioxidačné účinky Pomoc pre pečeň nájdete prekvapivo v jednom (ne) obyčajnom bodliaku. Volá sa Pestrec mariánsky a jeho priaznivé účinky na našu pečeň sú preukázané nielen stáročiami skúseností. Za svoje schopnosti vďačí jednak komplexu veľmi silných antioxidantov, ktoré sa súhrnne nazývajú silymarín a podporujú správnu funkciu a regeneráciu pečene, ale aj ďalším prospešným látkam, ktoré obsahuje.

 

Ostropestrec obsahuje tiež vitamín E, ktorý hrá dôležitú úlohu predovšetkým v imunite pokožky, ktorú chráni pred nepriaznivými vplyvmi a udržuje ju mladú tým, že zachytáva voľné radikály prispievajúce k jej starnutiu a tiež najrôznejším zápalom.

 

Ďalej v pestreci nájdete dôležité aminokyseliny, ktoré sú kľúčové pre celkovú regeneráciu organizmu a nenasýtené mastné kyseliny, ktorých spojitosť s obranyschopnosťou organizmu bola jasne preukázaná.

vysoký obsah vitamínu C, podpora imunitného systému

Dodatočné informácie na produkte

OBJEDNÁVKA

Povedali o nás

Platba je chránená platobnou bránou GoPay.cz