VALENTUSS

Vítajte v spoločnosti Valentuss

V latinčine slovo „Valentus“ znamená „prevládať“, definované ako dôkaz, že je nadradený silou, silou a vplyvom. Uznávajúc to, sme si nemohli zvoliť vhodnejšie meno pre spoločnosť, ktorá sa snaží byť príkladom v priemysel, ktorý si zaslúži vodcu, ktorého bude nasledovať.

 

Od prvého dňa bolo naším zameraním, našou vášňou a našim záväzkom vytvorenie spoločnosti, produktovej rady a príležitosti postavenej na základe integrity. Od vytvárania významných úrovní príjmu, cez budovanie silných sietí, zdravé dlhodobé vzťahy, nadväzovanie nových priateľov, účasť na aktivitách, o ktorých ste nikdy ani len netušili, že máte čas, mať čas robiť veci, ktoré máte radi, s ľuďmi, s ktorými radi bývate, VALENTUS vám môže pomôcť PREVAIL vo všetkých vašich cieľoch!

Zakladateľ a výkonný riaditeľ Dave Jordan

One of the true characteristics to leadership is leading by example; not just telling your team what to do or how to do it, but actually getting in the trenches and making it happen.

 

And nobody does that with more passion, more commitment, or more enthusiasm than our Founder and CEO, Dave Jordan. Growing up in a family of 14 kids, Dave is no stranger to hard work. And that work ethic has translated into his incredible success in this awesome industry of network marketing.

 

Having started with no experience, no team, and no following, Dave’s hard work, infectious enthusiasm, and genuine commitment to helping others has made him one of the most successful networkers and sought after leaders on the planet.

 

Teraz vedie cestu k tomu, aby sa Valentus stal poprednou spoločnosťou v odbore.

Naša misia

Od prielomovej novej rady produktov, cez najvyššiu úroveň výrobných zariadení na planéte, cez kompenzačný plán, ktorý nemá obdobu v priemysle sieťového marketingu, až po náš firemný tím, ktorý predstavuje bezkonkurenčnú úroveň vodcovstva a integrity, je naším poslaním v spoločnosti VALENTUS pomáhať ľuďom PREVAIL vo všetkých aspektoch ich života!