Prevail Immune Boost

Výborný nápoj plný antioxidantov a vitamínov pre celú rodinu!

 

Každý máme občas pocit, akoby na nás niečo liezlo, cítime sa slabo, či máme pocit prechladnutia. V konečnom dôsledku to, čo príde záleží od nášho imunitného systému.

 

Prevail Immune Boost je nápoj plný antioxidantov, z niektorých extraktov ovocia a zeleniny bohatých na výživné látky, ktoré napomáhajú k zlepšeniu imunitného systému.

Najväčšie výhody:

Používanie: Obsah sáčku dobre rozmiešajte s 500ml vody v pohári alebo vo fľaši.

Môže sa používať každý deň na podporu zdravého imunitného systému. Je vhodný aj pre tehotné ženy a deti.

Zloženie

Dávkovanie

1 sáčok

1 sáčok

1 sáčok

1 sáčok

1 sáčok

1 sáčok

voľno

Rastlina široko známa ako zázračná rastlina vďaka vysokému obsahu vitamínov A, C, E, kyseliny listovej, B1, B2, B6, B12, s vysokým obsahom aminokyselín a mastných kyselín.

 

Aloe Vera sa dodnes používa na podporu trávenia, má detoxikačné účinky. Pomáha posilňovať imunitný systém polysacharidmi, hlavným zdrojom vlákniny, ktorá pomáha telu rýchlejšie metabolizovať a zvyšuje zásoby energie.

 

Znižuje zápalové procesy v tele a používa sa takmer v každej krajine pre svoje zázračné vlastnosti.

Je to silný antioxidant. Považuje sa za super jedlo pre svoje použitie pri liečení imunitných chorôb a nedostatkov pri opätovnom dodávaní energie do červených krviniek v tele.

Bojuje proti voľným radikálom, ktoré pokožke dodávajú vzhľad predčasného starnutia.

Pomáha aktivovať obranyschopnosť imunitného systému a bol používaný v minulosti pri prvých príznakoch nachladnutia alebo chrípky, aby zmiernil príznaky alebo ich zastavil.

Toto ovocie má silné antioxidačné účinky, preukázané na podporu kardiovaskulárneho zdravia a podpory celkovej produktivity srdca.

Poskytuje silnú imunitnú podporu. Používa sa počas prechladnutia na zmiernenie príznakov a horúčky. Je to silný antioxidant. Toto ovocie by sa malo jesť tak často, ako je to možné, aby ste zabránili imunitným nedostatkom. Noni má antipsychotické účinky.

 

Plody noni sa používajú na liečbu rôznych chorôb a porúch spojených s centrálnym nervovým systémom. Štúdie ukazujú, že má antipsychotické vlastnosti, ktoré pomáhajú liečiť psychiatrické poruchy. Okrem toho má terapeutické vlastnosti, ktoré pomáhajú liečiť poškodenie mozgu. Pomáha predchádzať mozgovému ischemickému stresu bez ovplyvnenia dobrých enzýmov.

Tieto bobule, sú skvelý doplnok k ženšenu. Zaraďuje sa medzi silné antioxidanty, ktoré podporujú celkové zdravie, imunitné funkcie a v prípade potreby ich možno použiť ako energetický zdroj.

Keby sme sa chceli zaujímať o všetky aktívne látky, ktoré v Reishi môžeme nájsť, bol by to nekonečný zoznam názvov, ktoré by nám nič nehovorili. Čo je teda dôležité vedieť? Reishi obsahuje celkom 8 esenciálnych aminokyselín.

Tieto aminokyseliny si nie je telo schopné vyrobiť samo, preto ich musíme prijímať v potrave. Sú veľmi dôležité pre celkový chod nášho tela (predovšetkým orgánov a periférií). Ďalšou zložkou pre nás zaujímavou sú polysacharidy. Tie dokážu aktívne stimulovať náš imunitný systém.

Metabolická aktivita inulínu môže inhibovať produkciu toxických látok, zvýšiť frekvenciu a hmotnosť stolice, urýchliť vylučovanie karcinogénov a produkovať mastné kyseliny s krátkym reťazcom s protirakovinovými účinkami, čo je prospešné pre prevenciu rakoviny hrubého čreva.

Tam je malé množstvo 2-9 oligofruktózy v inzulíne. Štúdie ukázali, že oligofruktóza môže zvýšiť expresiu nutričných faktorov v bunkách mozgových nervov, čo má dobrý ochranný účinok na poškodenie neurónov vyvolané kortikosterónom a má dobrý antidepresívny účinok.

Výťažok z hroznových šupiek je hlavným zdrojom fotonutrientov, ktoré sú prospešné pri udržiavaní zdravia srdca a tiež vitamínov, a minerálov pre celkové zdravie organizmu. Je veľkým zdrojom vitamínu C a antioxidantov, preto je vhodnou protizápalovou látkou vo vašich produktov. Rovnako tak v produktoch podporuje imunitu a celkové zdravie pokožky.

Pomáha v boji rôznych ochorení a je 20x silnejší ako vitamín C, 5x silnejší ako betakarotén a má 50x vyšší antioxidačný účinok než vitamín E. Šupka hrozna (modrej révy vínnej) obsahuje látku resveratrol, prírodný antioxidant, ktorý mimo iného zdokonaľuje pleť. Výživový špecialista Grotto uviedol, že podľa niekoľkých odborných štúdií môže resveratrol pomáhať chrániť pred poškodením pleti spôsobeným UV žiarením, ktoré môže viesť až k rakovine kože.

OBJEDNÁVKA

Povedali o nás

Platba je chránená platobnou bránou GoPay.cz